Sosyal Medyada Biz}

Su Kaçağı Tespiti Şile

Ort. Okuma Zamanı:1 Dakika, 50 Saniye

Tıkanıklık Merkezi 7/24 hizmet vermekteyiz.

TEL: 0532 159 70 330535 302 45 57

Su Kaçağı Tespiti Şile

Eski su kaçağı tespit ya da onarım alışkanlıklarına, kırmadan yeni bir yöntem geliştiren su kaçağı tespiti şile son teknoloji ürünler ile son vermek mümkün. En iyi su tesisatı ustalarından oluşan profesyonel kadro ile yapılan kameralı sistemler kullanılmaktadır. Bu ekiplerin temel görevi, arızalı bölgeyi kamera ile kontrol ederek, su sızıntısını bulduktan sonra tamir ya da onarımını yapmaktır.

Su tesisatı kaçağı

Tesisat borularında su sızıntısı olduğundan şüpheleniliyor ise evde kişilerin kendi başlarına uygulayacakları yöntemler bulunmaktadır. Eğer soğuk su borularında su tesisatı kaçağı olduğu düşünülüyor ise, dairenin ana vanası kapatılıp bir kaç saat beklenmeli. Alt katta bulunan komşunun tavanından ya da bulunulan zeminden sızan sularda her hangi bir azalma olmaz ise, sıcak su borularının kontrol edilmesi gerekiyor. Bunun için kombinin alt kısmında bulunan sıcak su vanası kapatılıp beklenir. Fakat son çare olarak pis su borularında kaçak olduğu düşünülüyor ise kaçak olduğundan şüphelenilen boruların bir kaç gün boyunca kullanılmadan beklenmesi gerekmektedir.

Su kaçağı teknolojik tespiti

Bilindiği üzere su kaçağı tespiti işleminde günümüzde kullanılan cihazlar, suyun aktığı yönü takip ederek, mevcut olan kaçağı bir ekran yardımı ile göstermemektedir. Bu hizmeti en iyi şekilde sunan su kaçağı tespiti şile ile problemi çözmek mümkündür. Genel kanıların aksine betonun altını gören cihazlar günümüzde henüz geliştirilmemiştir. Tesisat şirketlerinin tamamı kaçak bulmak için kullandığı 3 tane cihaz bulunmaktadır. Bunlar kullanım şekillerine göre; Dinleme Cihazı, Termal Kamera, Pis Su Kamerasıdır. Bunların içinde en çok kullanılanı ise dinleme cihazıdır. Sıcak su geçen borularda ise daha çok termal kameralardan yardım alınız. Bu cihazlar nokta atışı yaparak yeri anında tespit eder. Bu sayede su kaçağı teknolojik tespiti sağlanmış olur.

Bu anlamda su kaçağı tespiti şile bünyesinde su kaçağı bulmaya ya da tespit etmeye yarayan bütün cihazlar mevcuttur. Konut ya da ticari alanlarda meydana gelmiş olan su sızıntılarının yerini bu teknoloji ile belirleyen su kaçağı tespiti şile en az hasar ile su kaçağı tespit ve onarımını yaparak kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Su Kaçağı Tespiti ile ilgili google aramaları:

Facebook İle Yorum Yap
Yazımızı Değerlendirin
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
15 Mart 2017
1.467 kez görüntülendi

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telefon Et

Whatsapp

İletişim