Sosyal Medyada Biz}

Gaziosmanpaşa Su Kaçağı Tespiti

Ort. Okuma Zamanı:1 Dakika, 39 Saniye

Tıkanıklık Merkezi 7/24 hizmet vermekteyiz.

TEL: 0532 159 70 330535 302 45 57

Gaziosmanpaşa Su Kaçağı Tespiti

 

            Gaziosmanpaşa su kaçağı tespiti su kaçağını tespit edebilmek için kırmadan ve yüksek maliyetler çıkarılmadan arızayı tespit edebilmekte, ayrıca müdahale ederek kısa sürede sorunu giderebilmektedir. Tıkanık borular açılmakta, su kaçağının olduğu bölgenin tamir edilebilmektedir.

 

Gaziosmanpaşa su kaçağı tespiti için kullanılan cihazlar hangileridir?

 

Akustik dinleme cihazı kullanarak su kaçak tespiti: bu cihaz tamamen suya ve sese karşı duyarlılığı bulunduğundan kısa sürede su kaçağının bulunduğu noktayı tespit edebilmektedir. Boru içi görüntüleme kamerası kullanarak Gaziosmanpaşa su kaçağı tespiti: cihazın en büyük özelliği oluşan arızayı tespit ederken diğer yandan yakın zamanda oluşabilecek arızayı da tespit edebilmesidir. En çok kullanılan su kaçak tespit cihazlarından biridir. Termal kamerası kullanarak su kaçak tespiti: kısa sürede su kaçağının bulunduğu noktayı tespit etmekte ve anında yapılan müdahale ile çözüm üretmektedir. Nemölçer cihaz kullanarak su kaçağı tespiti: bu cihazında özelliği sadece 5 cm ye kadar su kaçağı olup olmadığının tespit edebilir fakat yerini bula konusunda yardımcı olamamaktadır.

 

Gaziosmanpaşa su kaçağı tespiti için kontrol edilmesi gereken tesisatlar hangileridir?

 

Sıcak ve soğuk su tesisatı,

Kalorifer tesisatı,

Pis su tesisatı,

Derz arası ve izolasyon kontrolü yapılarak Gaziosmanpaşa su kaçağı tespiti yapılmaktadır.

 

Aslında su kaçağı tespiti yapılmadan öncede sizin de fark edebileceğiniz uyarılar vermektedir. Özellikle ıslak zeminde aralarda renk değişimi, duvarlarda kabarma ve dökülme, nem kokusu, kuru zeminde kabarma gibi belirtiler Gaziosmanpaşa su kaçağı tespiti için servis çağırmanızı gerektiren belirtilerdir. Daha büyük sorunlara yol açmadan servis çağrılmalıdır.

 

Ayrıca kaçağın tespiti de tamiri de eski dönem tadilat işlemlerinden ve tespit işlemlerinden daha pratik olduğu için çevreye zarar verecek ses çıkarmamakta, uzun sürmez ve çok yüksek maliyetler çıkarmamaktadır. Bu yüzden istenilen saatlerde ve günlerde servis çağrılabilir ve çözüm üretilebilir. Gaziosmanpaşa su kaçağı tespiti kolay ve pratik üretilen çözümleri ile size zaman kaybettirmemekte, yüksek maliyetler gerektirmemektedir. Önlem alınmadığında çok daha büyük sorunlara ve hasarlara yol açacağı için en yakın servis çağrılmalıdır. Ayrıca nem oluşmasına sebebiyet veren su kaçakları sağlık açısından da sorunlar oluşturmaktadır.

Facebook İle Yorum Yap
Yazımızı Değerlendirin
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
06 Mart 2017
1.065 kez görüntülendi

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telefon Et

Whatsapp

İletişim