Sosyal Medyada Biz}

Sarıyer Tıkanıklık Açma

Ort. Okuma Zamanı:1 Dakika, 19 Saniye

Sarıyer Tıkanıklık Açma K,tıkalı gider açma yöntemleri için herkesin farklı türde önerileri bulunmaktadır. Sarıyer Tıkanıklık Açma eskiden oluşan gider tıkanıklıkları için duvarlar kırılır, pimaşlar sökülür ve sökülme esnasında pvc’den oluşan pimaşlarda da kırılmalar meydana gelir ki bu da artı bir masraf ve zahmet olarak ortaya çıkardı.


Sarıyer Tıkanıklık Açma , isminden de anladığınız gibi İstanbul ve Sarıyer bölgesinde yaşayan ve tuvetlerinde tıkanıklık olan müşterilerimizin bizi arayarak almış olduğu hizmetler arasında yer almaktadır.
Sarıyer Tıkanıklık Açma   servisi olarak bugün müşterilerimizden almış olduğumuz başlıca sorulardan daha çok bir tanesi de gider borusunun neden tıkanacağıdır. Gıda atıkları, yağların gider borusuna dökülmesi, peçete parçaları, sakal tıraşı olunduğunda gidere düşen kıllar gibi pek çok sebepten gider borusu tıkanabilir.

Peki Neden Lavabo Tıkanır ve Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır Pimaş Açma Nedir?

Günlük olarak en çok kullandığımız mutfak lavabosu, tıkanmaların en sık yaşandığı kısımlardan biridir. Peki mutfak lavabosu neden tıkanır?

  • Yemek sonrası tabakların durulanması sonucu yemek atıklarının zamanla gider de birikmesi
  • Yağların lavaboya dökülmesi sonrası, yağlar gider borularına yapışır ve zamanla tıkanıklığa sebep olur
  • Yapı inşaat halindeyken boru içinde inşaat kalıntılarının kalması
  • Yine yapı inşaat halindeyken, gider borularından suyun akışını sağlamak için boruya verilen meyilin yetersiz olması
  • Zamanla kireçlenme meydana gelir ve bu kireçlenme boru çapını daraltır, tıkanıklığa sebep olur.

Sarıyer Tıkanıklık Açma bölgesinin en kaliteli ve deneyimli tıkanıklık açma ekiplerine sahiptir. Uzun yılların vermiş olduğu deneyimle tıkanıklık problemlerine kalıcı ve kesin çözümler bulan 
Sarıyer Tıkanıklık Açma  benzer problemlerin tekrar yaşanmasına engel olmaktadır. Siz de evinizde veya iş yerinizde tıkanıklık problemi ile karşı karşıya kaldıysanız bizi arayarak sorunu kısa sürede çözebilirsiniz. 7/24 hizmet veren  Sarıyer Tıkanıklık Açma günün her saatinde arayabilirsiniz!

Facebook İle Yorum Yap
Yazımızı Değerlendirin
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
28 Mart 2019
440 kez görüntülendi

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telefon Et

Whatsapp

İletişim