Sosyal Medyada Biz}

Esenyurt Su Kaçağı Tespiti

Tıkanıklık Merkezi 7/24 hizmet vermekteyiz.

TEL: 0532 159 70 330535 302 45 57

Esenyurt Su Kaçağı Tespiti

 

Ülkemizde su kaçağının yaygınlaşmasıyla birlikte devriye sayısında ve kaçak ihbarlarında büyük bir artış gözlemlenmektedir. Özellikle İstanbul gibi metropol şehirlerde fazlasıyla gerçekleşen su kaçakların önünü alabilmek nereyse imkânsız hale gelmektedir. Kaçak durumu sadece vergi kaçırmak değil aynı zamanda merkezi istemle çalışan ya da apartman sakinlerinin faturalarına ek olarak kaçak tespiti yansıtılarak ödenmektedir.

 

İstanbul belediye bu durumun önüne geçebilmek adına beyaz masanın aldığı karar tabiriyle su kaçaklarının tespitine ve cezai uygulanmasına büyük önem vermektedir. Su kaçak tespiti sadece uzman kişiler tarafından ya da sayaç kontrolcüleri tarafından değil aynı zamanda vatandaşların ihbarı üzerine de gerçekleştirilebilir.

 

İstanbul bölgesinde su kaçağın yoğun olduğu bölgeler

 

Metropol şehirler su kaçağı, elektrik kaçağı gibi sorunların yaşanması çok fazla bunların tespit edilmesi de bir hayli uğraştırıcıdır. Özellikle İstanbul bölgesinde su kaçağının yoğun olduğu bölgeler listesinde esenyurt bölgesi zirvelerde yer almaktadır. Özellikle Esenyurt su kaçağı tespiti merkeze olan yakınlığı ve Avrupa yakasındaki önemli sanayi bölgelerinden birine sahip olması sebebiyle ve su kaçağının fazla görülmesi belediyeye ve vatandaşlara büyük zarar vermesi gerekçeleriyle sorumluluk alınması gereken bir olaydır. Perki vatandaşlar su kaçağı tespitini nasıl yapabilirler.

 

Öncelikle su faturalarınız da belli belirsiz fazla bir artış söz konusu ise bu durum hakkında şikayet oluşturup gerekli araştırmanın yapılmasını talep edebilirsiniz. Bu bir araştırma ekibi oluşturulacak ve su kaçağının olması halinde faturanızda ücretlendirmede eksiltmeler yapılacaktır. İstanbul’da hatta Esenyurt su kaçağı tespiti bürolarına uğrayarak bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

Esenyurt Ekipleri

 

Su kaçağı konusunda bulma, tespit etme ve işlem gerçekleştirme konunda belediye tarafından tahsis edilen ekip bölgeleri düzenli olarak teftiş ederek kaçak olan bölgeler hakkında uygulamalara başlamaktadırlar. Esenyurt ekipleri sayaçları dikkatli bir biçimde izleyerek üzerinde yapılan oynamaları belirlemektedirler. Bu sayede kaçağın tespit ettiği noktalar giderilerek sorun çözülmüş olmaktadır. Esenyurt bölgesinde özellikle uzman olan ve sızma gibi durumlarda anında müdahale edebilecek olan Esenyurt su kaçağı tespiti ekipleri sizlerin herhangi bir sorun yaşamadan rahatlıkla su ulaşım kanallarınızı kontrol edecek ve herhangi bir kaçağın yaşanması durumuna ihmal vermeyecektir.

Esenyurt Su Kaçağı Tespiti ile ilgili google aramaları:

Facebook İle Yorum Yap
Yazımızı Değerlendirin
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
04 Mart 2017
1.161 kez görüntülendi
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
Sohbet Et..
Destek İçin Buradayız !!
Sitemize Hoş Geldiniz..
Nasıl yardımcı olabiliriz ?

Telefon Et

Whatsapp

İletişim