Sosyal Medyada Biz}

Pimaş – Hat – Boru Yıkama, Pimaş Temizleme

Ort. Okuma Zamanı:3 Dakika, 39 Saniye

Pimaş temizleme, pimaş yıkama, hat yıkama ve boru yıkama ev ya da iş yerlerindeki tesisatların daha düzenli çalışabilmesi için yapılan temizlik ve yıkama çalışmalarıdır. Ev ya da iş yerlerindeki tesisatlar kullanımdan bir süre sonra bakıma ihtiyaç duymaktadır.

Hayatımızda bulunan hemen her ürün gibi zaman içerisinde kirlenen, bozulabilen tesisatların düzenli bakımını yaptırarak bu problemden kurtulabilmeniz mümkündür.Ancak tesisatınızda uygulamanız gereken bakımı uygulamazsanız çeşitli problemler ile karşılaşabilirsiniz. Bu problemlerden en önemlisi giderlerdeki gerekli akışı alamamaktadır.

Hat yıkama, pimaş yıkama ve pimaş temizleme işlemi ile birlikte tesisatlarınızdaki temiz veya kirli suyun yeteri kadar gidememesini ortadan kaldırabilirsiniz, ilk günkü gibi akış elde edebilirsiniz. Hat bakımı ya da tesisat bakımı iki şekilde gerçekleştirilmektedir.

Bunlardan ilki tesisatınızda ya da hattınızda herhangi bir problem olup olmadığını teknik açıdan kontrol etmektir. Diğeri ise tesisatınızın yıkanması yani hat yıkama işlemidir. Peki hat yıkama işlemi nasıl yapılır? İşte cevapları…

Öncelikle hat yıkama, pimaş yıkama, pimaş temizleme ve boru yıkama ile ilgili videomuzu izleyelim.

petek temizleme hattı yıkama

Hat Yıkama, Pimaş Temizleme Uygulama Adımları

Hat yıkama uygulamasını gerçekleştirebilmek için öncelikle güvenilir ve kaliteli bir Pimaş Temizleme Hat Temizleme firması ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Güvenilir ve işinde profesyonel olduğuna inandığınız bu firma evinize ve ya iş yerlerinize gelerek gider tesisatınızı kontrol ederek gerek görülürse hattınızın yıkama ve pimşaların temizleme işlemine başlar.

Pimaş yıkama, boru yıkama işleminde öncelikle firmanın kullanacağı makine veya diğer teçhizatlar uygun bulunan bir bölüme bağlanır. Daha sonra eğer işlemi evde yapıyorsak evdeki bulunan tesisat kapatılır. İlk önce açık olan tesisat yıkanır. Açık olan bölüm yıkandıktan sonra kapalı olan bölüm açık, açık olan hat ise kapalı konuma getirilir.

Yıkanmayan diğer hat gidelerinin yıkandıktan sonra kimyasal ilaç ayrıştırılması ile yeniden detaylı şekilde yıkama yapılır. Tesisatın genel durumu kontrol edilir tesisat, logar  veya pimaş boruları kullanılabilir hale getirilir.

petek tesisatı hattı yıkama işlemi

Petek Hatlarının Yıkama Yada Temizleme Yapılması Gerektiği Nasıl Anlaşılır?

Kombinizin ve peteklerinizin derecesi yüksek olmasına rağmen gerekli ısıyı elde edemiyorsanız hat yıkama hizmetine başvurmanızın zamanı gelmiştir. Eğer kombinizde bir problem yoksa bu sorunun tek sesi tesisat içerisine biriken pisliklerdir. Bunun dışında peteklerinizin havasını almak istediğinizde çamurlaşan ya da kahve renkli bir sıvı geliyorsa bu durum tesisatınızda tıkanıklık problemi olacağının göstergesidir.

Ayrıca bu tarz problemler ile karşılaşmanız dahi 2-3 yılda bir petek hattı yıkama işlemini yaptırmalısınız. Böylelikle tesisatınızından daha kaliteli ısınma elde edebilirsiniz.

Hat Yıkama, Pimaş Temizleme ve Boru Yıkama Hizmetlerimiz

Logar Yıkama, Logar Temizleme

Rogar logar hat yıkama işlemi normal hat yıkama işlemi ile aynı özelliklere sahiptir fakat daha çetrefilli bir iştir ve iyi makinelerin veya basınçlı su olması gerekmektedir.

Bu durumda da sizlere hizmet veriyoruz. Logar yıkama hizmetlerimiz; bina logar temizleme, logar temizleme fiyatları ve iski logar temizleme konularında firmamızdan İstanbul geneli bilgi alabilirsiniz.

basınçlı su ile logar temizleme logar yani rogar temizleme işlemi

Ana Hat Yıkama

Ana hat yıkama genel giderlerin başlangıcı olarak söylenebilir ama asıl olan hat yıkamaya verilen adlardan biridir. Ana hat yıkama ile hat yıkama arasında bir fark yoktur.

Boru Yıkama

Boru yıkama hizmetimiz genel olarak boruların yani içerisinde pis su ve kimyasal maddelerin geçtiği boruları kapsar. Yıkama işlemi yukarıdaki videomuzda mevcuttur. Yukarıdaki video hem ana hat yıkama hemde boru yıkamaya örnektir. Bolurlarımız zaman geçtikçe eskiyecektir ve içlerinde sorun oluşacaktır bu gibi durumlarda boru yıkama işlemi yaptırmanız gerekir. İstanbul Boru yıkama işlemi için firmamızı arayabilirsiniz.

pimaş boru yıkama görünümü

Pimaş Yıkama, Pimaş Temizleme

Pimaş yıkama ve ya pimaş temizleme; pimaş borularının içerisindeki kirlerin ve bazı yapışkan maddelerin yapışkanlıklığını ortadan kaldırmak ve akışı daha sağlıklı oluşturmak için yapılan çalışmalara denir. Bu çalışmaları belirli periyotlarda yapmak tesisatınızın sağlıklı çalışmasını sağlar. Pimaş yıkama genellikle çok kullanılan ev ve işyerlerindeki lavabo ve wc lerden başlar sıklıkla kullanılan bu alanalrdan pimaş içerisine sıkça yağ vb. çeşitli maddeler gider. Bu maddelerde pimaş borularında tıkanmalara sebep olur. Bu gibi durumlarda pimaş yıkama ve pimaş temizleme işlemi yaptırıp pimaş boru yıkama tamamlandıktan sonra sağlıklı bir işleyişe kavuşursunuz.

pimaş yıkama ve pimaş temizleme hizmetimiz boru yani pimaş yıkama öncesi ve sonrası

Hat Yıkama, Pimaş Yıkama, Pimaş Temizleme, Boru Yıkama İçin Kiminle İletişime Geçmek Gerekir?

Tesisatınızda bir problem olduğunu düşünüyorsanız yapmanız gereken ilk şey vakit kaybetmeden bir tesisat firması ile iletişime geçmelisiniz. Ancak burada dikkat etmeniz gereken en önemli nokta söz konusu tesisat firmasının güvenilir ve alanında profesyonel olmasıdır. Tıkanıklık Merkezi olarak kurulduğumuz günden beri müşterilerimize tıkanıklık, tesisat yıkama, su kaçağı gibi alanlarda en kaliteli ve en güvenilir hizmetleri vermekteyiz.

Pimaş Yıkama, Pimaş Temizleme İçin Güvenilir Firma Tercih Etmelisiniz..

Alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile hat yıkama, istanbul pimaş yıkama, istanbul pimaş temizleme, boru yıkama işleminizi en iyi şekilde yapıyoruz. Eğer siz de hat yıkama, pimaş yıkama ve boru yıkama hizmetimiz ile ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

#anahatyıkama #rogarhatyıkama #hatyıkama #istanbulhatyıkama #mutfakhattıyıkama #pimaşyıkama #boruyıkama #pimaştemizleme

Facebook İle Yorum Yap
Yazımızı Değerlendirin
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
03 Temmuz 2019
2.796 kez görüntülendi

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telefon Et

Whatsapp

İletişim