Sosyal Medyada Biz}

Mehterçeşme tıkanıklık açma nedir?

Mehterçeşme tıkanıklık açma nedir sorusu özellikle vatandaşlarımız tarafından sıklıkla sorulmakta ve bu konuda neler yapılabileceği öğrenilmek istenmektedir. Mehterçeşme tıkanıklık açma hizmeti ile tüm müşterilerimizin zor anlarında yanında oluyoruz. Bildiğiniz gibi tıkanıklıklar lavabolarda, tuvaletlerde ya da gider deliklerinde sıklıkla yaşanan sorunlardan birisi. Bu sorunların yaşanmasına sebep de genellikle ya kullanıcı hataları ya da tesisat borularının yanlış döşenmesi oluyor. Bu nedenle de Mehterçeşme tıkanıklık açma hizmetine hep ihtiyaç duyuluyor. 

Mehterçeşme Tıkanıklık Açma| Mehterçeşme Lavabo Tıkanıklığı Açma | Mehterçeşme Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Bildiğiniz gibi su, medeniyetler için en önemli maddelerden birisidir. Su olmadığı zaman insanlık ayakta duramaz. Bu nedenle şehirlerde döşenen su tesisatlarının mutlaka kaliteli ve hijyenik olması gerekmektedir. Su tesisatı döşeme hizmeti, suyun kaynağından bir başka bölgeye akıtılmasını sağlamak için yapılmaktadır. Bunun için yerin altına borular döşenir ve suların bu borulardan akması sağlanır. Türkiye’de ilk profesyonel temiz su tesisatı 1880’li yıllarda İstanbul’da başlamıştır. Terkos Gölü’nden temin edilen su kentin belirli noktalarına ücretsiz olarak dağıtılmıştır. Bunun dışında modernleşme ile beraber, su tesisat boruları bulunmuş ve günümüzde yapılan daire içi mekan için tesisatlar ortaya çıkmıştır. Mehterçeşme tıkanıklık açma bu gibi iç mekan tesisatlarında sıklıkla kullanılan bir hizmettir.

Mehterçeşme tıkanıklık açma

Borularda tıkanıklık açma

Mehterçeşme tıkanıklık açma, tesisat firmalarının sıklıkla başına gelen olaylardan birisidir. Bazı mahalle tesisatçıları, evinize gelip tıkanıklıkları açmak için demir çubuk ya da çelik teller kullanır. Bunun sonucunda eğer tıkanıklık açılırsa sorun çözülür ama açılmazsa, işiniz daha da uzayacak demektir. Çünkü bunun anlamı gelen ustanın pis su borularının geçtiği yerleri kırarak oradaki tesisatı değiştirmesidir. Bu da evinizin adeta bir inşaat alanına dönmesine neden olur. Fakat biz firma olarak robotla Mehterçeşme tıkanıklık açma hizmeti veriyor ve evinizi şantiye alanına çevirmiyoruz.

Peki bunun avantajları nelerdir?

  • Robotla tıkanıklık açma ile evinizin herhangi bir noktasına zarar vermeyiz, gürültü çıkarmayız.
  • Diğer ustaların kullanmış olduğu demir ya da tel çubuklar sağlam tesisata zarar verebilir. Bizde böyle bir durum ortaya çıkmaz.
  • Ses çıkmaz, eviniz şantiye alanına dönmez. 
  • İşlemler hızlı bir biçimde halledilir. 

TIKANIKLIK NASIL TESPİT EDİLİR?

Mehterçeşme tıkanıklık açma hizmetinden önce tıkanıklık nasıl tespit edilir sorusu da bir diğer sık sorulan sorulardandır. Bunun için öncelikle daire, apartman ya da bulunulan sokakta fizibilite çalışması yapıp sorunun kaynağını buluruz. Daha sonra tıkanıklık yaşanan bölgeye robot yardımı ile ulaşırız. Robotlarımız kameralıdır  boruların içini görmektedir. Bu nedenle tam yer tespiti yaptığımızdan fayansları kırmadan, borulara zarar vermeden boruları kırmadan işlemlerimizi halledebiliyoruz. Tıkanıklık açma hizmeti ile beraber su kaçağı tespiti yapmamız da bu yöntemle mümkündür.  Su kaçağının kaynağını bulmak için bir takım cihazlar kullanılmakta ve kırmadan dökmeden tespit yapılabilmektedir. Bu da evinize zarar verilmesinin önüne geçer. Bu nedenle firma olarak sizlere Mehterçeşme tıkanıklık açma olarak ciddi hizmetler sunuyoruz.

Facebook İle Yorum Yap
Yazımızı Değerlendirin
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
22 Aralık 2018
722 kez görüntülendi
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
Sohbet Et..
Destek İçin Buradayız !!
Sitemize Hoş Geldiniz..
Nasıl yardımcı olabiliriz ?

Telefon Et

Whatsapp

İletişim