+90 532 159 70 33

Sosyal Medyada Biz}

Klozet Tıkanması

Tıkanıklık Merkezi 7/24 hizmet vermekteyiz.

TEL: 0532 159 70 330535 302 45 57

Klozet tıkanması

 

Hayatımızın günlük ihtiyaçları doğrultusunda yaşadığımızı hepimiz bilmekteyiz. Tuvalet, banyo gibi de bir bakıma temizlenmemiz gereken ihtiyaçlarda vardır. alafranga, klozet gibi tuvalet seçeneklerimiz de mevcuttur. Bazen bu kullanımı zorunlu bazen ise keyiften seçtiğimiz de bilinmektedir.

 

Bir zaman süren bu ihtiyaçlar bazen vücudumuzu da rahatlatmakla birlikte hem de kendimizi iyi hissetmemizi de sağlamaktadır. Ama bazen elbette mümkün olan şeyler olur ve olağan dışı durumlar meydana gelmektedir. Bunlardan biri olan klozet tıkanması bazen bir peçete bazen her hangi bir şeyi atılması ile kaynaklanmaktadır. Bu durumda ne yazık ki başımıza gelecek şerlerden biri olarak hayatımıza dahil edilen şeyler arasında yer almaktadır.

 

           Klozet tıkanması bazen tuvaletimizi ve bazen hatta evimizi bile basmakta olup geri dönülemez bir noktaya kötü bir tabloya gelmektedir. Bu tabloların olmaması için dikkat etmemiz gereken şeyler aslında oldukça basittir. Tuvalet içine başka bir cisim atılmamasına özen gösterilmektedir.

 

Klozet tıkanması nasıl açılır?

 

           Klozet tıkanması nasıl açılır? Demeden önce şunları yapmak size oldukça yarar sağlayacaktır. Öncelikli olarak içine düşürdüğünüz ya da attığınız şeyi son bir umut ile almak mümkün. Eğer sifonu çekmemiş iseniz bir poşet yardımı ile onu oradan kolayca almanız gayet basittir. Böylelikle tıkanma riskini ortadan kaldırmış olacak ve buna maruz kalmayacaksınız. Fakat yanlışlıkla sifona bastınız ve cisim klozeti tıkadı bunun için ne yazık ki yapmanız gereken şey artık basit değildir.

 

Bazı yardım sitesi bulunmakta ve orayı aramalısınız bu site tuvaletiniz içerisine gönderdiği kamera sistemi ile tıkanıklığın ne kadar kötü olduğu tespit ederek bir onlarda bulunan bir kutu ile o cismi oradan almalı mümkün olacaktır. Ancak bu durum daha kötü bir sonuç almış ise yapmanız gereken boruların değişmesi gibi büyük bir sorunla kendini ne yazık ki gösterecektir. Eğer alınamayan bir şey ise boruların tamamen değişmesi seçeneğinden başka elden gelen hiç bir şey olmayacağını bilmeniz gerekmektedir.

 

Ne yazık ki hem sizi hem de cebinize çok fazla kayıp yaşatması gibi kötü bir sonuç elde etmiş olacaksınız. O yüzden dikkat etmeniz sizin için de cebiniz için de gerekmektedir.

Tıkanıklık Merkezi
Klozet Tıkanması
Makale Adı
Klozet Tıkanması
Açıklama
Klozet tıkanması bazen tuvaletimizi ve bazen hatta evimizi bile basmakta olup geri dönülemez bir noktaya kötü bir tabloya gelmektedir. Bu tabloların olmaması için dikkat etmemiz gereken şeyler aslında oldukça basittir.
Yazar
Yayıncı Adı
Klozet tıkanması
Yayıncı logo
23 Ocak 2017
493 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN