Sosyal Medyada Biz}

Pimaş Açma Nedir?

Pimaş açma; PVC malzemeden üretilen ve genellikle lavabo giderlerinin bağlantı noktalarını oluşturan pimaşlarda yaşanan tıkanıklık sorunlarını ortadan kaldırmak için başvurulan bir hizmettir. Pimaş açma hizmetine başvurulma sebepleri genelde katı ve jelimsi maddelerin lavabo giderlerine atılması ve bu maddelerin pimaşları tıkamasıdır. Söz konusu bölgenin tıkanması lavabo açıcı ve çamaşır suyu gibi alternatif yöntemlerle geçici olarak açılsa da burada yaşanan sıkıntıyı kökten çözmek ancak profesyonel yardım ile mümkündür. Aksi takdirde oldukça hassas bir yapıya sahip pimaşta delinme, yırtılma ve kırılma gibi sorunlarla karşılaşmanız muhtemeldir. Peki, pimaş tıkanıklığı ile karşılaştığınızda nasıl bir önlem almanız gerekir? İşte cevabı!

Pendik Tesisatçı

Pimaş Açmada Teknolojik İmkanlar!

Evinizde ve işyerinizde karşılaştığınız pimaş tıkanıklıkları canınızı sıkmasın. İstanbul ve çevresinde hizmet sunan firmamız pimaş açma konusunda etkin hizmetleri ile kaliteli ve güvenilir bir şekilde sorunlarınızı çözüme kavuşturuyor. Bu anlamda pimaş açma ile ilgili bir talebiniz olduğunda firmamız ile iletişime geçerek kaliteli bir hizmet alma şansına erişebilirsiniz. Peki, firmamız pimaş açma konusunda hangi yöntemleri kullanır? İşte cevapları!

El tipi görüntüleme cihazı: Kameralı sistem olarak da ifade edilen bu yöntemde pimaşınıza zarar vermeden açma işlemini dakikalar içinde gerçekleştiriyoruz. Pimaşta tıkanıklığa sebep olan bütün maddeleri temizleyerek pimaşınızı ilk günkü gibi temiz ve kullanışlı hale getiriyoruz.

Mutfak Gider Lavabosu Nasıl Temizlenir?

Pimaş Açmaya Neden İhtiyaç Duyulur?

Lavabo giderinize erimesi zor ve sert cisimleri attığınızda bir tıkanıklık ile karşılaşır ve pimaş açma hizmetine ihtiyaç duyarsınız. Bu anlamda bir sorunla karşılaştığınızda hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

 

Facebook İle Yorum Yap
Yazımızı Değerlendirin
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
23 Mayıs 2019
350 kez görüntülendi
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
Sohbet Et..
Destek İçin Buradayız !!
Sitemize Hoş Geldiniz..
Nasıl yardımcı olabiliriz ?

Telefon Et

Whatsapp

İletişim