+90 532 159 70 33

Sosyal Medyada Biz}

Su Kaçağı Tespiti Sultangazi

Tıkanıklık Merkezi 7/24 hizmet vermekteyiz.

TEL: 0532 159 70 330535 302 45 57

Su Kaçağı Tespiti Sultangazi

 

Sebebini bilmediğimiz su kaçakları size sorun yaratmasın. Bu işi bize bırakın. Sizin gibi binlerce müşterimizin memnuniyetini su kaçak tespitlerini kırmadan, kirletmeden, olay yerinde takip ederek çözdük. Su kaçağı tespiti Sultangazi tesisatçılık adresimiz. Her sorunlu alana 7/24 hizmetle yetiştik.

 

Su kaçağı ne demektir?

 

Islak zemin bölgelerindeki su ile temas içinde olan akşamlardan sızan suların apartmandaki sakinleri rahatsız etmesi sorunudur. Bir tek apartmanlarda yaşanılacak bir sorun demek yanlış olur insanları ortak paylaştıkları alanlarda da görülmektedir. Avm, kamu kurumları vb. gibi

 

 

Su kaçağı nasıl tespit edilir?

 

           Su kaçağı tespiti Sultangazi de işinde başarı kazanmış yılların deneyimli eleman ve garantili tesisat teknoloji cihazlarının işbirliği ile çalışması sonucu yapılan yerinde incelemeler ile bulunmaktadır. Yeter ki su kaçağı tespiti Sultangazi adresine ya şahsen başvurup ya da iletişim telefonumuzla ulaştığınızda. İletişim anındaki bilgilere dayanarak olayın yüzde ellisi tarafınızca çözülmüş oldu, geri kalan sorun için ekibimiz, olay yerine varıp kısa bir araştırmadan sonra sorunun tuvalet pis su giderimi yoksa vana ve fayansa aralarından sızan temiz su giderimi olduğunu araçlar ile tespit ettikten sonra çözüm için kırmadan, sökmeden müdahale ile kısa zaman aralığında çözecektir.

 

Su kaçağı neden kaynaklanır?

 

Birçok sebebi olmakla birlikte kullanılan malzemenin raf ömrünü tamamlaması, küf, nem, rutubet gibi etkenlere karşı dayanıksızlık, kullanılan malzemenin (pimaş boruları) kalitesiz olması, wc temizliğinde kullanılan kimyasal çözücülerin açtığı sızıntılar, bağlantı noktalarındaki contaların deformasyonu, ortak kullanım olan T bağlantı borularında biriken suyun kendine tahliye yolu bulması, inşaat öncesi ya da sonrası kullanımlarda giderlere atılan atık maddelerinin yarattığı ağırlık gibi sebepler sayılabilmekle birlikte kalorifer ya da doğal gaz tesisatlarının değişimi sırasında çıkabilecek sızıntı sorunları da olmaktadır.

 

Sorununuz bunlardan hangisi olursa olsun illaki sultangazi de oturmanız da şart değil, çevre semt ve mahallelere de hizmet etmekte olan su kaçağı tespiti sultangazi tek adres unutmayın. Çözüm için ucuz yöntemlere başvurmayın gelin bize beraber hem fiyatta hem de sorun çözme de anlaşalım. Hızlı çalışma sistemini prensip edinen bizler hizmet kalitemizle sizler için varız. Birçok su tesisat sorununa tek adres.

 

Sultangazi Su Kaçağı Tespiti ile ilgili google aramaları:

15 Mart 2017
494 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN