+90 532 159 70 33

Sosyal Medyada Biz}

Su Kaçağı Tespiti Sultanbeyli

Tıkanıklık Merkezi 7/24 hizmet vermekteyiz.

TEL: 0532 159 70 330535 302 45 57

Su Kaçağı Tespiti Sultanbeyli

 

            Su kaçağı tespiti Sultanbeyli evinizde ya da ofislerinize istenmeyen sebeplerden dolayı meydana gelen tüm su kaçaklarını gelişmiş teknolojik cihazlarla, etrafa zarar vermeden kısa zamanda tespit ederek tamirini yapmaktadır. Su kaçağı tespiti yapan yetkili firma olarak su kaçaklarınızı Akustik dinleme cihazları ve termal kamera cihazları ile kısa zamanda noktasal olarak tespit etmekteyiz. Hizmetlerimize geçmeden önce su kaçağını meydana geliş sebepleri nelerdir. Kısaca bilgi verelim.

 

Su Kaçağına Neden Olan Faktörler Nelerdir?

 

Su kaçakları genellikle eski yapılarda meydana geldiği bilinmektedir. Ancak ne yazık ki yeni yapılarda da sık sık su kaçakları ile karşılaşmaktayız. Bunun en önemli nedeni ise su tesisatı döşemesinde kalitesiz malzeme kullanışı ya da yanlış döşenmesidir. Bu gibi nedenler sonucunda su tesisat boruları zamanla deforme olarak kırılıp, çatlamaya neden olmaktadır. Kırılan ve çatlayan yerlerden de su sızıntısı olması kaçınılmazdır. Su kaçağı tespiti yetkili firma olarak su kaçağı sorunlarınız için profesyonel kadromuzla 7/24 saat boyunca emrinizdeyiz.

 

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

 

İlçenizde çok sayıda su kaçağı hizmeti veren yüzlerce su tesisatçısı vardır. Ancak her su tesisatçısı sizlere bizim vereceğimiz gibi hizmet vermez. Çünkü çoğu su tesisatçıları hala eski tespit yöntemleri kullanarak tespit sırasında evinizi inşaat haline çevirmektedir. Bu da size ekstra masraf açarak ekonomik dengenizi sarsıyor. Çünkü bu tesisatçılar ileri teknoloji ile üretilen tespit cihazlarına sahip olmadıkları için eski yöntem ile hizmet vermektedirler. Bu durum sonucunda da mekânlarınız da kırma işlemi olmadan kaçağın tespitini yapamazlar. Bu da müşteri için hem masraflı, hem de meşakkatlidir. Ancak bizler bu gibi hususları göze alarak sizlerin mağdur olmaması adına ileri teknoloji ile hizmet vermekteyiz.

 

Su kaçaklarınızı pis su temiz su ya da sıcak su olmak üzere türüne göre özel tespit cihazlarıyla noktasal olarak teslim edip en az 1 saat içerisinde tamirini yaparak sizleri hem maddi açıdan hem de manevi açıdan kurtarmış oluyoruz. Su kaçaklarınıza erken müdahale etmediğiniz durumlarda yapılması zor olan güç problemlerle karşılaşabilirsiniz. Su kaçağı tespiti yetkili firma olarak her zaman yanındayız.

 

Sultanbeyli Su Kaçağı Tespiti ile ilgili google aramaları:

09 Mart 2017
496 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Tıkla Şimdi Ara