+90 532 159 70 33

Sosyal Medyada Biz}

Su Kaçağı Tespiti Silivri

Tıkanıklık Merkezi 7/24 hizmet vermekteyiz.

TEL: 0532 159 70 330535 302 45 57

Su Kaçağı Tespiti Silivri

 

            Su kaçağı tespiti Silivri de kırmaya ve dökmeye gerek almadan saniyeler içinde yapılmaktadır. Bildiğiniz gibi bundan birkaç yıl öncesine kadar su kaçağı bulma yöntemlerinde neredeyse evinizin ya da iş yerinin büyük bir bölümü kırılıp inşaat haline gelmekteydi. Bu da siz değerli müşterilerimizi hem maddi hem de manevi açıdan bir hayli üzmekteydi. Günümüzde ise ilerleyen teknoloji sayesinde su kaçağı bulma yöntemleri o kadar basitleşti ki sadece saniyeler gerektiriyor. Kaçağı bulma yöntemlerimiz kaçağın türüne göre 3 farklı şekillerdedir. Çünkü su kaçakları sadece temiz su borularından değil, pis su borularında ve sıcak su kalorifer borularında da görülmektedir. Bu sebepten dolayı her biri için ayrı ayrı yöntemler kullanmaktayız. Üstelik bu yöntemlerle su kaçakları tespit edilirken, kesinlikle kırma ve dökme gibi sorunlarla karşılaşmayacaksınız. Gelelim şimdi hizmet detaylarımıza

 

 Kırmadan Su Kaçağı Bulma Silivri

 

Su kaçağı bulma yöntemlerimiz şu şekilde yapılıyor;

 

Öncelikle tesisat bulma ekibimiz su kaçağı olan adrese gelmektedir. Tesisatlar birbirinden bağımsız olarak 3’e ayrılır. Temiz su da mı, pis su da mı yoksa sıcak su da mı var, öncelikle ona bakılır. Kaçak hangi tesisatta ise ona göre cihaz kullanılır. Temiz su borularındaki su kaçaklarını Akustik dinleme cihazları ile saniyeler içinde bulmaktayız. Bu cihaz su kaçağın yerini noktasal olarak tespit eder. Akustik dinleme cihazı çatlak olan yerdeki su sızıntıların sesini duyurarak tespit eder. Bundan sonraki işlemler ise kaçağın yerinde çok hafif kırarak, kaçağı tamir etmekteyiz. Pis su giderlerindeki kaçağı ise termal kameralı tespit cihazı ile görüntüleyerek noktasal olarak tespit etmektedir. Zaten pis su kaçağına termal kamera ile tespit cihazı dışında için başka bir cihaz kullanılamaz.

 

Su Kaçağı Tespit Cihazı Nasıl Kullanılır?

 

Su kaçakları tespit edilirken, kullanılan cihaz kadar, cihazların kullanım şekli de oldukça önemlidir. Su kaçağı Silivri yetkili tesisatçı olarak bizi diğer firmalardan bizi ayıran özelliğimiz en az 2 yıl tecrübeli tesisatçılarla çalışmamızdır. Siz değerli müşterilerimizin evlerini ya da iş yerlerini kendi evimiz ya da iş yerimiz olarak benimseyerek, sizleri mağdur etmeden zamanında tesisat hizmeti vererek, işimizi titiz ve itinalı bir şekilde yapıp teslim etmekteyiz.

Su kaçağı ile ilgili google aramaları:

14 Mart 2017
492 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Tıkla Şimdi Ara