+90 532 159 70 33

Sosyal Medyada Biz}

Su Kaçağı Tespiti İstanbul

Tıkanıklık Merkezi 7/24 hizmet vermekteyiz.

TEL: 0532 159 70 330535 302 45 57

Su Kaçağı Tespiti İstanbul

 

Kırmadan, tüm bölgeye hasar vermeden ve maliyeti düşürerek su kaçağı tespiti İstanbul için profesyonel firmalardan destek almak gerekmektedir. Profesyonel çalışan firmaların hepsi kullandıkları cihazlar ile kolaylıkla su kaçağını tespit edebilmekte ve böylelikle zaman kaybı, maliyet kaybı yaşamadan kolaylıkla tespitini yaptırarak, müdahale edilmesi hususunda teknik destek alabilirsiniz.

 

 Su kaçağı tespiti İstanbul

 

Su kaçağına sebep olabilecek kaçağın bulunması hangi tesisatın sebep olduğunun bulunmasına su kaçağı tespiti İstanbul ile sağlayabilir ve sadece oraya müdahale edilmesini talep edebilirsiniz. Su kaçağını tespit ederken profesyonel teknik destek ekipleri tarafından kullanılan cihazlar:

 

Su kaçağı tespiti İstanbul kullanılan cihazlar

 

Profesyonel olarak Su kaçağı tespiti İstanbul olarak kullanılan bazı cihazlar bulunmaktadır. Akustik dinleme cihazı ile kaçak tespiti yapma: Hassas bir yapıya sahip olan bu cihaz sese ve suya duyarlıdır ve su kaçağının oluştuğu bölgeyi tespit etmeye yardımcı olur.

 

Boru içi görüntüleme kamerası ile su kaçak tespiti yapma: Kesin çözüm olan kamera sistemi ile hem o anda oluşan arızayı tespit edebilir hem de oluşabilecek arızaları önceden tespit edilmesini sağlayabilirsiniz. Tesisatın eskimesi gibi durumlarda periyodik olarak bu teknik destek alınarak sorun oluşmadan çözüm üretebilirsiniz.

 

Termal kamera ile su kaçak tespiti yapma: Bu sistem ile de kolaylıkla su kaçağı tespiti yapılmakta ve böylelikle hasarsız bir şekilde ve büyük bütçeler ayırmadan su kaçağına çözüm üretilmesini sağlayabilirsiniz. Nemölçer cihaz ile su kaçağı tespiti yapma: Bu cihaz ile su kaçağı yer tespiti yapılamasa bile yine de su kaçağının var olup olmadığını anlayabilirsiniz.

 

Su kaçağı tespiti İstanbul tesisatları

 

Tesisatlar ile Su kaçağı tespiti İstanbul verileri:

 

Su kaçağına sebep olabilecek tesisatlar; sıcak su tesisat kaçağı, kalorifer tesisat kaçağı, soğuk su tesisat kaçağı, pis su tesisat kaçağı, derz arası kaçağı, izolasyon kaçağı sebep olabilmektedir.

 

Su kaçağı tespiti İstanbul hususunda fark etmenizi sağlayan belirtiler:

 

           Su kaçağı tespiti İstanbul oluşumlarında duvarda bulunan sıva kabarması, nem kokusu, su faturasının normalden yüksek gelmesi, parke gibi kuru zeminlerde nemden dolayı kabarma veya şişme, ıslak zeminlerde sararma veya renk değişimi, kombideki su seviyesinde azalma gibi belirtilerde su kaçağının var olduğunun bir işaretidir. Bu tip durumları fark ettiğinizde mutlaka profesyonel destek almalı ve hasar oluşumuna engel olmalısınız.

 

Tıkanıklık Merkezi
Su Kaçağı Tespiti İstanbul
Makale Adı
Su Kaçağı Tespiti İstanbul
Açıklama
Su kaçağı tespiti İstanbul oluşumlarında duvarda bulunan sıva kabarması, nem kokusu, su faturasının normalden yüksek gelmesi, parke gibi kuru zeminlerde nemden dolayı kabarma veya şişme, ıslak zeminlerde sararma veya renk değişimi, kombideki su seviyesinde azalma gibi belirtilerde su kaçağının var olduğunun bir işaretidir.
Yazar
Yayıncı Adı
Su Kaçağı Tespiti İstanbul
Yayıncı logo
24 Ocak 2017
707 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN