+90 532 159 70 33

Sosyal Medyada Biz}

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Tıkanıklık Merkezi 7/24 hizmet vermekteyiz.

TEL: 0532 159 70 330535 302 45 57

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

 

Su kaçağı tespit edilirken artık borulara ulaşmak için fayans, beton gibi maddeleri kırarak işlem yapılmamaktadır. Su kaçağını tespit etmek için kırmadan bu işlemi başarabilen firmalar bulunmaktadır. Genel olarak su kaçağı tespiti fiyatları firmadan firmaya ve dönemden döneme, kullanılan yöntem ve cihaza göre değişiklikler gösterse bile ortalama bir fiyat bulunmaktadır.

 

 Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

 

Su kaçağı tespiti fiyatları 79 TL ile başlayıp 129 TL’ye kadar çıkmaktadır. Her bütçeye uygun fiyatlarda su kaçağı problemleriniz kolaylıkla çözülmektedir.

 

 Su Kaçağı Olduğu Nasıl Anlaşılır?

 

Pek çok insanın nefret ettiği rutubet kokuları varsa ve gün geçtikçe artıyorsa, duvardaki sıvalarınızda dökülmeler oluyorsa, su saatiniz vananız kapalıyken dahi işliyorsa bu yüzden de su faturanız normalin kat kat üstünde geliyorsa, parkeli evlerde durup dururken parkeler kabarıyorsa evinizde ya da ofisinizde bu sorunları yaşadığınız yer neresi ise orada kesinlikle su kaçağı problemi bulunmaktadır.

 

 Hangi Cihazlarla Su Kaçağı Tespit Edilir?

 

Eskiden kullanılan kırarak su kaçağını bulma yöntemi artık kullanılmamaktadır. Önceden en yakın tesisatçıya giderek su kaçağının olduğu bölgenin kırılmasına göz yuman insanlar daha büyük ücretler ödemekteydiler. Küçücük bir yerden akan su kaçağı için bütün odanın yerinin kırılmasına artık gerek kalmamaktadır. Günümüzde artık son teknoloji cihazlar ile nokta atışı şeklinde su kaçağının yeri tespit edilmektedir. Bu sayede eski usul kırma işleminden sonra kırılan yeri yaptırmak gibi ekstra masraflar karşınıza çıkmıyor. Bu bahsedilen son teknoloji ürünler kameralı cihazlardan oluşmaktadır. Bu şekilde modern cihazlarla çalışan firmalarla görüşürseniz genel olarak su kaçağı sorununuzu 79 ile 129 TL arasında halledebilirsiniz. Bu seçenek hem güvenli hem de garantilidir.

 

Uzman bir kadro sizlere hizmet verir. Temiz su tesisatları akustik dinleme ile pis su tesisatları ise kameralı sistemlerle tespit edilmektedir. Pis suyunuz ve temiz suyunuz asla tek cihazla kullanılarak tespit edilmez. Genel de pis su giderlerinde sorunlar yaşanır. Kamera görüntüleri bilgisayara aktarılır ve uzman ekipler tarafından incelemeler yapılır. Sorunlar 1 iş günü içinde halledilmektedir bu sayede sorunu kısa süre içinde çözümlemiş olursunuz.

 

Tıkanıklık Merkezi
Su Kaçağı Tespiti Fiyatları
Makale Adı
Su Kaçağı Tespiti Fiyatları
Açıklama
Su kaçağını tespit etmek için kırmadan bu işlemi başarabilen firmalar bulunmaktadır. Genel olarak su kaçağı tespiti fiyatları firmadan firmaya ve dönemden döneme, kullanılan yöntem ve cihaza göre değişiklikler gösterse bile ortalama bir fiyat bulunmaktadır.
Yazar
Yayıncı Adı
Su Kaçağı Tespiti Fiyatları
Yayıncı logo
23 Ocak 2017
681 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN