+90 532 159 70 33

Sosyal Medyada Biz}

Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Tıkanıklık Merkezi 7/24 hizmet vermekteyiz.

TEL: 0532 159 70 330535 302 45 57

Kameralı Su Kaçağı Tespiti

 

Evlerinizde işyerlerinizde bütün yaşam ve iş alanlarında yaşanabilecek olan su kaçaklarına son veriyoruz. Bütün duvarı kırmadan etrafı kirletmeden kameralı su kaçağı tespiti yöntemi ile su kaçağını tespit edebiliyor ve tespitinden sonra o bölgeye müdahale edebiliyoruz. Kameralı su kaçağı bulma nasıl yapılır.

 

 Kameralı su kaçağı tespiti

 

Su hattının her hangi bir yerinden girilerek hat boyunca kameralı kablo yardımıyla inceleme yapılır. Kameralı su kaçağı tespiti bu inceleme sonucunda bulunur. Bulunan yere yapılacak işlem bulunan yerdeki soruna göre farklılık gösterir ve ona göre çözümü yapılır.

 

Kameralı su kaçağı bulma da herhangi bir yer kırılır mı

 

Hayır kameralı su kaçağı tespiti işleminde duvarlar veya başka bir yer kırılmaz bu görüntüleme sistemi sayesinde pimaş borular ve giderlerin veya duvardaki su kaçağı yapan boruların su kaçağı yaptıkları yerler bulunur ve bulunurken kullanılan kameralı kılavuz kablo sayesinde herhangi bir kırma dökme yıkma işlemi yapılmamaktadır.

 

 Kameralı su kaçağı bulma

 

           Kameralı su kaçağı tespiti işleminde delme veya kırma işlemi olmadığı için işlem gündelik yaşantınızı aksatmayacak sizi alıkoymayacak kadar hızlı ve pratik bir şekilde yapılır. İşlem süresi diğer yöntemlere kıyasla çok daha kısalmaktadır. Ufak bir delikten girilerek yapılan bu işlemde ses yapan bir işlemde olmadığı için işlem çevreye rahatsızlıkta vermemektedir. Uzman personelimiz tarafından robot cihazlarımızla su kaçağı kamera ile içeriden tespit edilir. Su kaçağına birçok şey sebep olabilir.

 

​​​​​​​Kameralı su kaçağı tespiti ile bu nedenler her ne olursa olsun çözümü artık çok ama çok kolay firmamız bünyesinde hizmet vermekte olan profesyonel ve nitelikli ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize en kolay yoldan pratik hızlı masrafsız kaliteli ve güvenli hizmet veriyoruz. Uyguladığımız yöntem son teknoloji cihazlarla yapılmakta olup tamamen kesin sonuçlar verir. Bulunan ve söylenen kaçak yerleri tespit cihazı tarafından 0 doğruluğu kanıtlanmış sonuçlardır. Kaçağın yerine göre işlem değişmektedir. Kaçaktan ötürü duvarda herhangi bir kırma dökme yıkma işlemi soruna ve sorunun büyüklüğüne göre düşünülebilir ama kameralı su kaçağı tespitinde kırma dökme yıkma gibi uygulamalar tamamen yoktur bu yöntem bu tarz büyük sorunlara çözüm olsun diye yapılmıştır.

 

07 Mart 2017
401 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN