+90 532 159 70 33

Sosyal Medyada Biz}

Diriliş Ertuğrul 76.Bölüm İzle

Diriliş Ertuğrul 76.Bölüm İzle

Diriliş Ertuğrul 76.Bölüm İzle

Diriliş Ertuğrul son bölüm özeti

Adalet Kılıcı Keskindir Vasilius’un emriyle Tekfur’u öldüren Lazkaris, Çavdar obasına sığınmış, Ertuğrul’un alpları obaya girerken onu görmüşlerdir. Buna istinaden Ertuğrul, Sadettin Köpek ve Aslıhan’ın nikah günü Çavdar obasına gelerek Aliyar’dan adaletin tesis edilmesi için destek istemiştir.

Nitekim Aliyar, babasına, Aslıhan’a ve birçok engele rağmen adaletten yana olmuş, böylece herkes tarafından istenmeyen, hain biri durumuna gelmiştir. Ural’ın yargılanması sonucu kadılar idam hükmüne varmışlardır.

Sadettin Köpek ve Vasilius bu duruma engel olmak istemiş fakat ellerinden bir şey gelmemiştir. Bu durum neticesinde Candar Bey fenalaşmıştır. Şimdi Çavdar Obasının iki beyi ölümle yüz yüzedir.

Peki Ural kurtulacak mıdır, yoksa infazı yapılacak mıdır? Candar Bey’in durumu ne olacaktır? Aliyar, kadıların bu kararıyla herkesin öfkesini üzerine almıştır. Aliyar şimdi ne yapacaktır? Saadettin Köpek ve Aslıhan nikahı yarım kalmıştır. Aslıhan bunca sıkıntı arasında nikaha tekrar razı olacak mıdır? Saadettin Köpek’in hamlesi ne olacaktır? Gittikçe Helena’ya daha çok bağlanan Bamsı’nın derdine kim deva olacaktır?

 

Diriliş’in yeni bölüm ilk fragmanında Aliyar Bey’in tabut başında bulunduğu sahne takipçilerini heyecanlandırdı. Dizise herkes Ural’ın ölmesini beklerken sürpriz bir gelişme yaşanıyor. Yeni bölümde Ural Bey’in idamından önce diziye başka bir oyuncu daha veda edecek. Dizinin yayınlanan ikinci fragmanı diziye veda edecek ismin kim olacağı ile ilgili belirsizliği ortadan kaldırdı. Çavdar Obası Beyi Candar Bey’in kalbi oğlu Ural Bey’in idam edilme anını görmeye dayanamaz. Ve infaz gerçekleşeceği sırada yere yığılır kalır. Bu ani gelişme herkesi şoke etmiştir.

Candar Bey’in vefatı Çavdar Obasını yasa boğmuştur. Bunun yanında Ural Bey bütün bu olanlardan kardeşi Aliyar Beyi sorumlu tutmaktadır.  Aliyar Bey de Ertuğrul’un yanında adaleti savunması sebebiyle neler olup bittiğini tam olarak çözememiş olan oba ahalisinden tepki alacaktır. Gelişmeler bir kez daha obalara fitne salan düşmanın Ertuğrul’un karşısında safları sıklaştırmasına sebep olacaktır.

Hizmetlerimiz;İstanbul su kaçağı bulma , Tuvalet tıkanıklığı açma , Tıkanıklık Açma , Lavabo tıkanıklığı açma , Petek temizliği , Su kaçağı tespiti

09 Şubat 2017
297 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN