+90 532 159 70 33

Sosyal Medyada Biz}

Cihazla Su Kaçağı Bulma

Tıkanıklık Merkezi 7/24 hizmet vermekteyiz.

TEL: 0532 159 70 330535 302 45 57

Cihazla Su Kaçağı Bulma

 

Su kaçağı ev ve iş yerlerinde genellikle tesisat borularının eskimesi, kalitesiz malzeme ile döşenmiş olması ve tesisatta yaşanan arızalardan dolayı meydana gelen bir sorundur. Su kaçağının tespiti geleneksel yöntemler ile zor bir süreç olsa da profesyonel bir ekip ve son teknoloji cihazlar ile oldukça kolay bir işlemdir. Bu yüzden cihazla su kaçağı bulma işlemi için alanında uzman kişilerden destek almak gereklidir.

 

Üst Kattan Su Akıyor, Ne Yapabilirim?

 

Genellikle su kaçağının tespiti, alt kattaki kişilerin tavanlarında sızıntı olması ile anlaşılmaktadır. Böyle bir durum ile karşılaşıldığında bina sakinleri ile iletişime geçilmeli ve ilk aşama olarak su vanaları kapatılmalıdır. Tavandan akan veya damlayan su için yapılması gerekenlerin başında suyun akmasına engel olmak gelmektedir. Daha sonrasında ise kaçağın tespitini yapabilecek bir ekip ile iletişime geçerek, sorunun kısa süre içerisinde giderilmesini sağlamaktadır.

 

Tespit Aşamasında Hangi Cihazlar Kullanılmaktadır?

 

Cihazla su kaçağı bulma işleminde kullanılan tüm cihazlar, işlem sırasında herhangi bir kırma ve dökmenin yaşanmamasını sağlamaktadır. Dinleme cihazları tespit aşamasında ilk kullanılan cihazdır. Akustik dinleme cihazları ile tesisat hatta ve tesisatın tüm boruları kontrol edilir. Eğer kaçağın kaynağı temiz su tesisatı ise akustik cihaz ile bulma işlemi daha kısa sürede sonuç vermektedir. Atık sudan kaynaklanan bir kaçak varsa bunun tespiti için kameralı cihazların da kullanılması gerekebilir. Uzman ekibimiz kaçağın tespitini yapabilmek için en doğru cihazı kullanarak, duvarın veya zeminin kırılmasına gerek kalmadan sorunun kaynağını bulmaktadır.

 

 Cihazla Su Kaçağı Bulma

 

Su kacağı bulmak için özel olarak geliştirilen profesyonel cihazların sağlamış olduğu faydaların başında, kaçağın tespiti sırasında herhangi bir tadilat olmamasıdır. Aynı zamanda gizli su kaçağını da bulmak için kullanılan cihazlar, geleneksel yöntemlere göre daha masrafsızdır. Tespitinden sonra sorunun giderilmesi için tadilat gerekli olsa da cihazla su kaçağı bulma işleminin tespit aşamasında herhangi bir dökme ve kırma işlemine gerek olmamaktadır. Sektörün önde gelen firmaları arasında yerini alan firmamızın uzman ekibi, tespit ve sorunun çözümü konusunda size detaylı bilgi verecektir. Kaçak sorununuzu iletmek ve hizmetimizden faydalanmak için iletişim numaralarından firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

 

 

 

 

Tıkanıklık Merkezi
Cihazla Su Kaçağı Bulma
Makale Adı
Cihazla Su Kaçağı Bulma
Açıklama
Cihazla su kaçağı bulma işleminin tespit aşamasında herhangi bir dökme ve kırma işlemine gerek olmamaktadır. Sektörün önde gelen firmaları arasında yerini alan firmamızın uzman ekibi, tespit ve sorunun çözümü konusunda size detaylı bilgi verecektir.
Yazar
Yayıncı Adı
Cihazla Su Kaçağı Bulma
Yayıncı logo
23 Ocak 2017
500 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN